Promocje

DBAJ

Jak zadbać o siebie i innych, co to znaczy mieszkać szczęśliwie i co zrobić, by być dobrym rodzicem dla swoich dzieci? O tym i wielu innych tematach z zakresu rozwoju osobistego dowiecie się z naszych książek poradnikowych, które teraz można kupić w ofercie specjalnej z rabatami do 70%!

Promocja obowiązuje do 8.07, do 12:00.

Promocja jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych i nie obejmuje możliwości zakupów ilości hurtowych naszych książek (powyżej 3 sztuk każdego tytułu).

zobacz produkty35
HISTORIA DLA KAŻDEGO

„Damy srebrnego wieku” – najnowszy tom bestsellerowego cyklu Kamila Janickiego już w przedsprzedaży! Z tej okazji przygotowaliśmy ofertę na książki z historią w tle do 70% taniej!

Promocja obowiązuje do 15.07, do 12:00.

Promocja jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych i nie obejmuje możliwości zakupów ilości hurtowych naszych książek (powyżej 3 sztuk każdego tytułu).

zobacz produkty44
Pakiet książek Michelle Harrison

Pakiet 3 magicznych powieści MIchelle Harrison o siostrach Wspacznych tylko 80 zł!

zobacz produkty1
Wielki pakiet książek Stanisława Lema !

24 książki Stanisława Lema w kultowych okładkach Przemka Dębowskiego tylko za 500 zł!

zobacz produkty1
Rabat 35% dla stałych klientów

Rabat lojalnościowy na całą ofertę (z wyłączeniem wybranych wariantów produktów) dla klientów, których sumaryczna wartość zamówień przekroczyła 500 złotych.

Więcej
Standardowy rabat 15% na całą ofertę

Ceny książek, audiobooków i ebooków w naszej księgarni internetowej mają standardowy rabat 15% (liczony od ceny detalicznej - okładkowej).

Więcej
Karty podarunkowe

Karta podarunkowa Wydawnictwa Literackiego to prezent nowoczesny - nieszablonowy, gustowny, dający obdarowanemu możliwość wyboru odpowiednich, a więc zawsze trafionych prezentów.

Zobacz
Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 100 zł oferujemy darmową dostawę.

Sposoby płatności i dostawy