Rabat 35% dla stałych klientów

Drodzy Klienci!
Chcąc wynagrodzić Wasze przywiązanie do naszej księgarni internetowej, postanowiliśmy przyznać 35% rabatu tym, którzy mogą śmiało nazywać siebie Stałymi Klientami lub tym, którzy za jakiś czas dołączą do tego zaszczytnego grona!

Komu przysługuje i na jakie produkty?
Klientom detalicznym, którzy regularnie dokonują zakupów książek, E-booków i/lub audiobooków w księgarni internetowej na stronie www.wydawnictwoliterackie.pl.

Rabat nie łączy się z żadnymi innymi promocjami organizowanymi w naszej księgarni internetowej (rabaty nie sumują się).
Rabat liczony jest od ceny detalicznej brutto. Obowiązuje na prawie* wszystkie nasze produkty!
Pamiętaj, jeśli produkt, który chcesz kupić, uczestniczy w innej akcji promocyjnej, system nie zsumuje rabatów, ale wybierze i naliczy Ci w koszyku wyższy z nich.


Kiedy otrzymujesz rabat 35%?
Kiedy łączna suma wszystkich Twoich zrealizowanych zamówień przekroczy 500,00 zł brutto (wraz z kosztami wysyłki).

Jak to działa?
Wartość składanych zamówień wliczana jest do stanu Twojego konta, dlatego skorzystanie z rabatu 35% (jeśli Ci przysługuje), możliwe jest wyłącznie po zalogowaniu się na własne konto.

Skąd wiadomo czy przysługuje Ci rabat 35%?
Zostaniesz o tym poinformowany przez nas drogą mailową. Ponadto logując się na swoje konto, w zakładce Dodatkowe informacje, możesz sprawdzić łączną wartość zrealizowanych zamówień oraz kwotę, jakiej brakuje Ci do uzyskania rabatu.

Jak długo/jak często mogę korzystać z rabatu 35%?
Rabat 35% przyznajemy na czas nieokreślony i możesz korzystać z niego do woli.

*Rabat nie dotyczy dubletów (zestawów książka+E-book), kart podarunkowych, pakietów książek oraz niektórych wydań specjalnych i kolekcjonerskich.