Promocje

TANIE LETNIE CZYTANIE

Przecież wiemy, że każdy z Was odlicza już dni do urlopu. My też! Nie zwalniamy jednak tempa, bo kto jak nie my, zadba o to, co będziecie czytać podczas odpoczynku? 😉 Wybraliśmy dla Was najlepsze tytuły na początek wakacji – ciekawe powieści polskie i zagraniczne, trzymające w napięciu kryminały, emocjonujące obyczajowe historie i te, które opierają się wyłącznie na faktach. A wszystkie w wyjątkowo promocyjnych cenach. Rozpoczynamy tanie, letnie czytanie.

Promocja obowiązuje do 3 lipca br. do 12.00.

Promocja jest skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych, którzy mogą zamówić maksymalnie 3 egzemplarze danego tytułu. Nie realizujemy zamówień hurtowych (od księgarni, antykwariatów itp.).

zobacz produkty79
Rabat 35% dla stałych klientów

Rabat lojalnościowy na całą ofertę (z wyłączeniem wybranych wariantów produktów) dla klientów, których sumaryczna wartość zamówień przekroczyła 500 złotych.

Więcej
Standardowy rabat 15% na całą ofertę

Ceny książek, audiobooków i E-booków w naszej księgarni internetowej mają standardowy rabat 15% (liczony od ceny detalicznej - okładkowej).

Więcej
Karty podarunkowe

Karta podarunkowa Wydawnictwa Literackiego to prezent nowoczesny - nieszablonowy, gustowny, dający obdarowanemu możliwość wyboru odpowiednich, a więc zawsze trafionych prezentów.

Zobacz
Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 150 zł oferujemy darmową dostawę.

Sposoby płatności i dostawy