"Dla Ciebie wszystko" na listach bestsellerów

09.09.2014

 

Jest to już  dziesiąty tytuł Katarzyny Michalak wydany w Wydawnictwie Literackim i zarazem kolejny z tak lubianej przez czytelniczki serii „owocowej” (poprzednio ukazały się w niej Rok w Poziomce, Lato w Jagódce, Powrót do Poziomki, Wiśniowy Dworek oraz W imię miłości).
 

Katarzyna Michalak jest niezwykle wszechstronną pisarką – świetnie wychodzą jej nie tylko wzruszające powieści obyczajowe, lecz również doskonale odnajduje się w literaturze erotycznej oraz fantastyce (Kroniki Ferrinu). Kochana przez czytelniczki seria „słoneczna” czyli: Poczekajka, Zachcianek i Zmyślona zaczęła się ukazywać w Wydawnictwie Literackim w nowych, pięknych okładkach.
 

Każda nowa książka Katarzyny Michalak to wysokie notowania na listach bestsellerów, kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych egzemplarzy i coraz liczniejsza grupa wiernych czytelników. Wartka akcja, błyskotliwe dialogi i wyraziści bohaterowie, oraz ogromny ładunek emocjonalny, który nie pozwoli na obojętność - to znaki charakterystyczne jej twórczości.
 

W pisaniu jest coś magicznego… Podążam za moimi bohaterami - tak jak Ty za nimi pójdziesz, czytając książkę – i nie wiem, co spotkam na następnej stronie. Jestem więc na szczęśliwej pozycji, nie tylko autorki, ale i czytelniczki. A że bohaterów mam nieobliczalnych - niemal tak, jak moich pacjentów  w Ogrodzie Zoologicznym - co i rusz jestem przez nich zaskakiwana. - Katarzyna Michalak

 

Przeczytaj wywiad z autorką >>>