Nominacja dla Michała Głombiowskiego

21.03.2014

Autor książki Wieczorem przyjdź na zócalo został nominowany do Nagrody Podróżników "Czwarty Żywioł”.

 

Książka Wieczorem przyjdź na zócalo Michała Głombiowskiego, znalazła się w trójce najlepszych nominowanych przez Kapitułę Nagrody Podróżników „Czwarty Żywioł” w kategorii Reporterska Książka Roku 2013.

 

W niedzielę 23 marca o 19.00 w Kinie Kijów Centrum w Krakowie rozpocznie się Gala Finałowa Nagród Podróżników „Czwarty Żywioł” 2014. Trzymamy kciuki za autora i znakomitą książkę.

 

Nagroda Podróżników "Czwarty Żywioł” za 2013 rok  to nowy oddech wchodzącego w drugą dekadę Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły w Krakowie. Z nadesłanych zgłoszeń wyłoni je kilkuosobowa Kapituła Nagrody złożona z młodszego pokolenia polskich podróżników, której przewodzi Marcin Jamkowski, były redaktor naczelny National Geographic Polska.