Krakowska i warszawska premiera nowej powieści Jacka Dehnela!

12.06.2019

Zapraszamy na spotkania autorskie poświęcone Ale z naszymi umarłymi. Kraków i Warszawa – widzimy się jeszcze przed wakacyjnymi wyjazdami!

 

19 czerwca do księgarń trafi nowa powieść Jacka Dehnela Ale z naszymi umarłymi, która – mamy nadzieję – okaże się literacką premierą sezonu. Jeszcze przed rozpoczęciem letnich urlopów zapraszamy na dwa spotkania z autorem.

 

W dniu premiery, 19 czerwca, czekamy na Państwa o 18.00 w Krakowie. W Sali Mehofferowskiej Wydawnictwa Literackiego (Dom Pod Globusem, ul. Długa 1) z autorem będzie rozmawiał dziennikarz Tok.fm Łukasz Wojtusik.

 

22 czerwca, w Warszawie, Jacek Dehnel w towarzystwie duetu prowadzących w składzie Anna Sańczuk i Maciej Ulewicz zaprezentuje swoją powieść jako premierę Big Book Festival 2019. Wraz z organizatorami zapraszamy w sobotę o 18.00 do Big Book Cafe (ul. Dąbrowskiego 81). 

 

Zaczyna się tak: w pewnej krakowskiej kamienicy mieszka cały przekrój polskiego społeczeństwa. W tym Kuba i jego chłopak, Tomek. Kuba jest dziennikarzem. Wraz z ekipą telewizyjną trafia na cmentarz w Cikowicach pod Bochnią, skąd napływają informacje o napadach na groby i wykradzionych ciałach. Nie byłoby w tym może nic aż tak niezwykłego, gdyby nie jeden zagadkowy szczegół — nagrobne płyty zostały rozbite… od środka.

 

I wtedy zaczyna się prawdziwe literackie szaleństwo! Bądźcie z nami!